تاریخچه ما

سدید سازه تولید کننده انواع قطعات و اتصالات ترانسفورماتور و عرضه کننده کلیه تجهیزات مورد نیاز ترانسفورماتورهای توزیع و قدرت می‌باشد که از سال 1368 شروع به تولید قطعات ترانسفورماتور نموده و به یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید و تجارت در بازار لوازم جانبی ترانسفورماتور در منطقه تبدیل شده است و سابقه همکاری با کلیه شرکتهای فعال داخلی و صادرات به کشورهای همسایه را  در رزومه خود دارد.
ما مدیران و فروشندگان حرفه‌ای خود را داریم تا رضایت مشتریان خود را جلب کنیم و حال با راه‌اندازی سایت قصد داریم تا یک قدم در ارائه خدمات پیش رفته و دسترسی از همه جای ایران را برای مشتریان عزیز ساده‌تر کنیم. در نتیجه این امر همه افراد می‌توانند تمامی محصولات را با درج اطلاعات کامل به صورت آنلاین مشاهده کرده و سریع‌تر و راحت‌تر عمل کنند.
این مجموعه از سال 1386 به صورت ثبت شده فعالیت دارد و همانطور که ذکر شد، تخصصی صرفا در زمینه ساخت تجهیزات ترانسفورماتور به فعالیت خود ادامه داده است. این شرکت با بهره‌گیری از افراد متخصص، ماشین آلات مخصوص و تجربه سالیان کار در این زمینه قادر به ارائه روش‌های جایگزین در جهت پیشرفت و ارتقاء کیفیت بر اساس نیاز مشتری می‌باشد.
این مجموعه با نگرش سختگیرانه و فناوری تحقیق و توسعه، به طور مداوم ایده‌ها و فناوری‌های جدید را با نگاه به آینده تولید می‌کند. ما متحد و مصمم هستیم تا تجربه موفق در پیشرفت را به پیش ببریم و روحیه سازمانی همکاری، مبتکرانه، دقیق و نوآورانه را ارتقا دهیم.
شرکت سدید سازه همواره قصد دارد تا با قیمت مناسبی، محصولاتی استاندارد را زمانی مناسب تولید کرده و خدمات خوبی را به مشتریان قدیمی و جدید خود در داخل و خارج از کشور ارائه دهد.